Hakkımızda

banner1 scaled

Hakkımızda


Ra’sTattoo Gallery, sanatın doğru sanatçıyla buluştuğu bir çerçevede insanın en önemli formu olan vücudu kişiye özgü tasarımlarla buluşturmak için açılmış bir sanat galerisidir.

Dövme sanatı uzun yıllardır kendini evrilten ve geliştiren bir sanattır. Her geçen gün daha iyi sanatçılar daha iyi sanatlar görmekteyiz. Gördüklerimizi en doğru şekilde yansıtmak da sanatımızın vazgeçilmez bir unsurudur.

Bünyemizde farklı bir çok tarzı çalışan sanatçılarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize güler yüzlü ve en hijyenik ortamı sağlıyoruz. Yaptığımız işin önemini biliyor ve bu konuda maksimum özeni gösteriyoruz. Yaklaşık 2 yıldır İstanbul/Kadıköy/Bostancı’da bulunan stüdyomuzda yeni dövmeler için haftanın 7 günü sizleri ağırlamayı bekliyoruz. Dilediğiniz gün için sitemizden-whatsapp destek hattımızdan veya telefonla arayarak ön görüşme ve tasarım randevusu oluşturabilirsiniz. Burada sizinle birlikte belirleyeceğimiz dövmenizde tasarımınızın nihai halini belirleyecek tek sınır hayal gücünüz.

Ra’sTattoo Gallery olarak dövme sanatını dünyanın her yerinde yaşatmayı misyon ediniyoruz. Bu uğurda ise kendimize dünyanın bir çok yerinde sanatımızı yansıttığımız kişilerle Ras’laşmayı vizyon ediniyoruz.