İstanbul Dövme Fiyatları | Ra's Tattoo Gallery

İstanbul Dövme Fiyatları

İstanbul Dövme Fiyatları Nasıldır?

 

İstanbul dövme fiyatları yerden yere ve kaliteden kaliteye değişiklik göstermektedir. Dövme yaptırmak isteyenler için en öngörülebilir fiyatlarda, en güzel ve kaliteli adreslerden biri olan rastattoogallery.com önerilmektedir. Tecrübeli ve kaliteli bir ekip ve ekipmanlar ile kendi belirleyeceğiniz sanat eserlerinizi vücudunuza işletebilirsiniz. Dövme sanatçınız ile beraber tasarımlar yaparak içinize en çok sinen son halini seçebilirsiniz. Her türlü bilgi ve İstanbul dövme fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için İletişim adresinden randevu alarak salona gelebilirsiniz.

Dövme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dövme fiyatları belirlenirken pek çok farklı etken bulunmaktadır. Dövmenin boyutu, kullanılan renk, desen, tasarım gibi etkenlere bağlı olarak fiyatlarda değişiklikler gözlemlenmektedir. Dövmenin yapılacağı yer cm hesabı ile ölçülerek tasarıma bağlı olarak bir fiyat çizelgesi belirlenmektedir. Dövme fiyatları bilgisi için İstanbul dövme salonu rastattoogallery.com adresindeki iletişim bilgilerinden ulaşıp bilgi alabilir, randevu alarak salona gidip bir kahve eşliğinde merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarda Hangi Dövme Modelleri Yaptırılabilir?

Dövme yaptıracağınız zaman karşınıza pek çok seçenek çıkmaktadır. Bunlar; realistik, new school, old school, trash polka, minimal, sulu boya stili, eskiz, dotwork, linework, illüstratif, japon ve biyomekanik tarzı dövmelerdir. Bu stillerden sizin tarzınıza en uygun olanı seçerek İstanbul dövmecisive Kadıköy dövmecisi Ra’s Tattoo Gallery’nin sanatçılarından biri ile dövme tasarımını özelleştirebilirsiniz.

Hangi Bölgelere Dövme Yaptırılabilir?

Dövme vücudun neredeyse her bölgesine yapılabilen bir şeydir. Kafa, yüz, ayak bileği, alt bacak dışı, alt bacak içi, üst bacak dışı, üst bacak içi, sırt, göğüs, alt kol dış, alt kol iç, üst kol dış, üst kol iç ve omuz gibi pek çok bölgeye işlenebilmektedir. Seçeceğiniz bölgeye en uygun dövme modelleri fikirleri için dövme sanatçıları ile bir araya gelerek fikir alabilir, özel tasarımlar yapabilir ve bu şekilde daha rahat karar verebilirsiniz. O halde sizleri Bostancı Kadıköy dövme stüdyomuza bekliyoruz!

Dövme Salonunun Çalışma Saatleri Nelerdir?

Firmamız Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 10.00 ile 21.00 saatleri arasında; Pazar günleri ise 12.00 ile 21.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. İnternet adresi üzerinden randevu alabilir, iletişim numaralarından arayarak da yerinizi ayırtabilirsiniz. Aklınızda olan tasarımları beraber geliştirebilir ve son haline kavuşturabilirsiniz.