İstanbul Dövme Salonu

İstanbul Dövme Salonu: Ra’s Tattoo!

Dövme bir kültür olarak adlandırılabilecek kadar geniş kitleler tarafından kullanılmış bir uygulamadır. Çok eski zamanlarda dövmelerin kullanıldığı bilinmektedir. Mumyaların cildinde yer alan çeşitli figürler dövmenin sanıldığından da eski zamanlara ait olabileceği gerçeğini göstermektedir.

 

Dövme Vücutta Taşınan Bir Uygulamadır

Günümüzde ise oldukça popüler olan dövme, kadın erkek, genç yaşlı herkes tarafından uygulanır. Kalıcı olmayan modelleri olsa da gerçek dövme ten üzerinden silinmeden kalır. Dövme yaptırmak istiyorum diyenlerin ilk tercih ettiği olan mekanımız, memnun müşteriler hedefi ile hizmet verir. İstanbul dövme salonu anlamında oldukça kalabalık bir metropol, bu yoğunluk içerisinde olması gereken hizmeti veremeyen işletmeler de mevcuttur. Dövmenin kalıcı olması beklentisi kötü bir işletme tarafından yapılan kötü bir dövme sonucunda tam tersine dönecektir.

Dövme vücutta taşınan bir uygulamadır. Bu görsel simge çıkartıp kenara koyulabilecek bir uygulama olmaması nedeniyle emin ellerde yaptırılmalıdır. Aksi takdirde lazer gibi yöntemler ile vücuttan uzaklaştırma yolları hem zaman hem de para kaybı yaratacaktır. Üstelik dövme sildirme işlemleri sırasında cilde lazer uygulaması yapılır ki bu işlem de bir miktar can yakmaktadır. İstanbul dövmecisi olmak bu bakımdan biraz daha dikkat ister. Dövme aceleye getirilecek bir işlem değildir. Bazen bir dövme saatleri alır ki yapımı kesinlikle sabır ister. Bu nedenle biz sadece bu alanda uzman kişiler ile çalışarak asla müşterilerimizin istediğinden farklı bir görüntü oluşmamasını sağlıyoruz.

 

Dövme Seansları Nasıldır?

Randevu usulü ile çalıştığımız için asla planlanandan daha fazla müşteri alamıyoruz. Dövme yapılırken uygulanması gereken teknikler önemlidir ve kesinlikle hijyen şartları eksiksiz yerine getirilmelidir. Zaten ruhsatlı işletmelerin uyması gereken bir dizi kurallar vardır ve öncelikle bu kurallara riayet etmek gerekir. Bu nedenle merdiven altı olarak tabir edilen mekanlarda dövme yaptırılmamalıdır. Biz İstanbul dövme stüdyosu olarak oldukça elit bir anlayışla hizmet ediyoruz. Müşterilerimizin tam olarak istedikleri modelleri vücutlarında mutlu olarak taşımasını istiyoruz. Dövmesini sildirmekten korkarak sürekli dövmesini saklamak zorunda olan müşterilerimize de dövme silme seansları ile yardımcı oluyoruz. Üstelik piyasa fiyatlarına bakıldığında kalite ve hijyen koşullarımız, beklentinin çok üzerinde verilen bu hizmetlere karşılık oldukça makul seviyededir.

 

Dövmeler Hayat Tarzını Yansıtır!

Dövmeler genelde bir başkaldırı olarak yorumlanır. Eski zamanlarda sadece köle ve mahkumlara yapılan dövme herkes tarafından sahiplenilmiştir. Ezilen kesimin yanında olma düşüncesinden hareketle eskiden sadece işçi takımının giydiği kot pantolonu şu an herkesin vazgeçilmezi yapan bu düşünce akımından ileri gelmektedir. Kollarda kelebekler, göğüste kuşlar, bileklerde notalar, omuzlarda bir çift göz olarak görülen dövme aslında bu açıdan bakıldığında çok daha fazlasını anlatır. Bu nedenle dövme yaptıranlar genellikle daha fazlasını ister. Dövme bu anlamda bir kendini ifade etme biçimidir ki biz bu anlayışı benimsemiş bir firma olarak müşterilerimizin bizden ne beklediğini çok net bir şekilde anlayarak ne eksik ne fazla sadece istenileni ortaya çıkarıyoruz.